امروزه خرید های اینترنتی، یکی از پراستفاده ترین روش های خرید است و به نوعی جایگزین خرید های حضوری شده است، از این رو برای اینکه مشتریان محصولات بتوانند خریدی راحت و مطمئن تجربه کنند. هر فروشگاه اینترنتی (آنلاین شاپ) باید دارای یکسری مجوز ها باشند.به این منظور فروشگاه اینترنتی امین توی تمامی مجوز های لازم برای یک فروشگاه اینترنتی را کسب کرده است:

1-نماد اعتماد تجارت الکترونیکی (e-NAMAD):

فروشگاه اینترنتی امین توی از 21 فروردین 1401 دارای مجوز بوده و تا تاریخ 23 اسفند 1404 معتبر است. این نماد در آخر تمامی صفحات سایت قابل نمایش است، و از اینجا میتوانید مشاهده کنید.

2-نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال):

این نشان از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رسانه های برخط اعطا می شود، هویت و صلاحیت صاحب نشان را برای انجام فعالیت احراز می نماید. این نشان در انتهای تمامی صفحات سایت قابل رویت است. از اینجا نیز میتوانید مشاهده کنید.

3-درگاه پرداخت اینترنتی:

درگاه های پرداخت به 2 دسته: 1-واسطه ای 2-مستقیم تقسیم می شوند، درگاه های مستقیم مربوط به بانک های مختلف بوده و دارای امنیت بالایی می باشند، که فروشگاه اینترنتی امین توی نیز مجهز به درگاه مستقیم بانک سامان (سپ) می باشد

4-پاسخگویی و پشتیبانی مشتریان:

فروشگاه اینترنتی امین توی دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشد، که مشتریان می توانند هم از طریق چت آنلاین سایت(یک دایره آبی رنگ که در تمامی صفحات قابل رویت است) استفاده کنند و یا با استفاده از شماره 09147234958 در واتساپ/تلگرام/ایتا به پشتیبانی مراجعه کنند.

5-داشتن گواهی امنیتی SSL:

گواهینامه SSL (Secure Sockets Layer) به‌عنوان یک پروتکل امنیتی برای ایجاد ارتباط رمزنگاری شده بین وب سرور و مرورگر شناخته می‌شود. این گواهینامه‌ها اطلاعات حساس در حال انتقال بین کاربران و وبسایت‌ها را محافظت می‌کنند. سایت فروشگاه امین توی مجهز به این گواهی امنیتی می باشد که در آدرس سایت در مرورگر به صورت قفل نشان داده می شود